O systému

Pohyblivé dřevěné a hliníkové žaluzie pro altány

Při navrhování zahrady stojí za to naplánovat v ní prostor, který bude dostatečnou ochranou před letním teplem nebo podzimním deštěm. Naše společnost poskytuje dřevěné, pohyblivé stěny pro altány, pergoly a balkonové výklenky. Inovativní systém správně chrání daný prostor a současně umožňuje uživatelům přizpůsobit se potřebám.

Pohyblivé stěny jsou vyrobeny nejen ze dřeva, ale také z hliníku a PVC. Každou z možností lze přizpůsobit stylu, ve kterém byl altán vyroben, a příznivě ovlivnit estetiku zahrady. Díky snadné instalaci a možnosti přizpůsobení velikosti panelů individuálnímu designu jsou naše výrobky také skvělé pro stavbu balkónových výklenků.

Naše společnost také nabízí pevné lamely systému a římské pergoly s odtokem vody. Výrobky mohou být úspěšně použity v domácí zahradě nebo v okolí hotelu nebo restaurace. Moderní konstrukce lamelové střechy umožňuje celoroční použití díky systému odvodnění vody, zatímco římská varianta je vybavena praktickým mechanismem navíjení materiálu, a proto může být úspěšně používána sezónně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení