texty z hlavní strany

Při navrhování zahrady stojí za to naplánovat v ní prostor, který bude dostatečnou ochranou před letním teplem nebo podzimním deštěm. Naše společnost poskytuje dřevěné, pohyblivé stěny pro altány, pergoly a balkonové výklenky. Inovativní systém správně chrání daný prostor a současně umožňuje uživatelům přizpůsobit se potřebám.

Pohyblivé stěny jsou vyrobeny nejen ze dřeva, ale také z hliníku a PVC. Každou z možností lze přizpůsobit stylu, ve kterém byl altán vyroben, a příznivě ovlivnit estetiku zahrady. Díky snadné instalaci a možnosti přizpůsobení velikosti panelů individuálnímu designu jsou naše výrobky také skvělé pro stavbu balkónových výklenků.

Naše společnost také nabízí pevné lamely systému a římské pergoly s odtokem vody. Výrobky mohou být úspěšně použity v domácí zahradě nebo v okolí hotelu nebo restaurace. Moderní konstrukce lamelové střechy umožňuje celoroční použití díky systému odvodnění vody, zatímco římská varianta je vybavena praktickým mechanismem navíjení materiálu, a proto může být úspěšně používána sezónně.

Zpět do obchodu